Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku 2007, 2013, 2015, 2016, 2017 czytaj więcej

Zajęcia dodatkowe

W naszej szkole organizujemy zajęcia dodatkowe dla każdego chętnego ucznia. Nasi wychowankowie mogą uczestniczyć w zajęciach ściśle związanych z motoryzacją, prowadzimy zajęcia z szeroko pojętej mechaniki samochodowej, projektowania komputerowego oraz zajęcia przygotowujące do Olimpiady Techniki Samochodowej i innych konkursów motoryzacyjnych o zasięgu ogólnopolskim. Uczniowie mają możliwość rozszerzyć swoją wiedzę motoryzacyjną, co jeszcze lepiej przygotuje ich do egzaminów zawodowych oraz późniejszej pracy w przemyśle motoryzacyjnym.

Oprócz zajęć dodatkowych z dziedziny motoryzacji, nauczyciele naszej szkoły prowadzą dodatkowe zajęcia z przedmiotów ogólnokształcących, których zadaniem jest pomoc w jak najlepszym zdaniu egzaminów zewnętrznych, w szczególności Matury. Uczniowie mogą korzystać z zajęć z matematyki, języka angielskiego, języka polskiego oraz innych, wybieranych przez nich na Maturze.

Zajęcia dodatkowe to także świetna okazja na rozwój swoich umiejętności, lepszej integracji z koleżankami i kolegami ze szkoły oraz samymi nauczycielami.

Wykaz zajęć dodatkowych znajdą Państwo w zakładce Dla ucznia -->Koła zainteresowań.

redakcja: mgr Paweł Drygas

*******************************************************************************

Doradztwo zawodowe –SPINKA


Wchodzenie młodego człowieka w dorosłe życie to okres bardzo trudny zarówno dla dziecka jak i rodziców. Często i jedni i drudzy, stają przed pytaniami dotyczącymi dalszej kariery zawodowej lub edukacyjnej ,na które nie znają odpowiedzi.
Jak pomóc dziecku w wyborze jego dalszej kariery?

Drogi Rodzicu przyjdź  na dyżur informacyjny.
Postaramy pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania!

Dyżur informacyjny sala B208
mgr Anna Zielińska
Poniedziałek -------13.25-14.25
Wtorek--------------11.25-12.25
Środa ----------------11.25-12.25

ZAPRASZAMY

redakcja: mgr Anna Zielińska
 

Zadzwoń do nas

52 342 39 39